![20180211_131740](https://larissathal.gr/wp-content/uploads/2018/04/20180211_131740-scaled.jpg)
Ο Σύλλογος Θαλασσαιμίας και Δρεπανοκυτταρικής Νόσου Λάρισας πραγματοποίησε, την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2018 στην αίθουσα κοινωνικών εκδηλώσεων ΛΙΟΓΕΡΜΑ, την Ετήσια Γενική Απολογιστική Συνέλευση και παράλληλα έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα.
Ο Σύλλογος Θαλασσαιμίας και Δρεπανοκυτταρικής Νόσου Λάρισας πραγματοποίησε, την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2018 στην αίθουσα κοινωνικών εκδηλώσεων ΛΙΟΓΕΡΜΑ, την Ετήσια Γενική Απολογιστική Συνέλευση και παράλληλα έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα.
© Copyright 2019 - 2024 | Theme by larissathal | All Rights Reserved | Powered by larissathal.gr