![media-share-0-02-05-a6f3270204b401a3b0fd37fa29d144004c5fd9af4b1d46d51e03f716c2c2a06f-655c3c7b-c526-4b84-b488-2fb30d4fa0a9](https://larissathal.gr/wp-content/uploads/2020/03/media-share-0-02-05-a6f3270204b401a3b0fd37fa29d144004c5fd9af4b1d46d51e03f716c2c2a06f-655c3c7b-c526-4b84-b488-2fb30d4fa0a9.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Θαλασσαιμίας και Δρεπανοκυτταρικής Νόσου Λάρισας πραγματοποίησε την Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 10:30 στο αμφιθέατρο του Γενικού Νοσοκομείου Λάρισας Εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου και αντιπροσώπων για την Εθνική Συνομοσπονδία Ατόμων με Αναπηρία – ΕΣΑμεΑ, για την Ελληνική Ομοσπονδία Θαλασσαιμίας – ΕΟΘΑ και για την Περιφερειακή Ομοσπονδία Ατόμων με Αναπηρία Θεσσαλίας– ΠΟΜΑμεΑ Με το πέρας των αρχαιρεσιών ακολούθησε η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας.