![Screenshot 2022-03-26 111327](https://larissathal.gr/wp-content/uploads/2021/11/Screenshot-2022-03-26-111327.png)
Ο Σύλλογος Θαλασσαιμίας και Δρεπανοκυτταρικής Νόσου, καλεί τα μέλη του Συλλόγου στην Ενημερωτική Εκδήλωση για τη Θαλασσαιμία και Δρεπανοκυτταρική Νόσο το Σάββατο 11 Δεκεμβρίου και ώρα 11:30 πμ στο ξενοδοχείο Imperial Λάρισας. Για την διαζώσης παρακολούθηση της Εκδήλωσης, είναι απαραίτητο το Πιστοποιητικό Εμβολιασμού ή Πιστοποιητικό Νόσησης. Για τα μέλη του Συλλόγου που δεν διαθέτουν ένα από τα παραπάνω Πιστοποιητικά, η παρακολούθηση της Εκδήλωσης θα γίνει με live streaming